Vadovo kreipimasis

Gerbiami pacientai,

Bet kokio kyšio davimas ar ėmimas (korupcijos atvejis) yra kriminalinis nusikaltimas, o jo dalyviams gresia baudžiamoji atsakomybė.

Kviečiu pacientus ir jų artimuosius atsisakyti šios ydingos tradicijos, nes tai būtų įstatymo pažeidimas, be to, tai sudarytų sąlygas korupciniams veiksmams plisti visoje įstaigoje.  Kiekvienas pacientas, pasirinkęs paslaugų gavimą viešojoje įstaigoje Kretingos pirminės sveikatos priežiūros centras, sulauks ne tik kokybiško ir profesionalaus aptarnavimo, bet ir malonaus bendravimo, šilto dėmesio, už ką medikams dėkojama ne „pakiša“, o nuoširdžiu „Ačiū“ ir įsipareigojimu rūpintis savo sveikata.

Jei turite žinių arba pagrįstų įtarimų apie VšĮ Kretingos PSPC darbuotojo padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, prašome apie tai pranešti VšĮ Kretingos PSPC vyriausiajam gydytojui ar jo pavaduotojui raštu, elektroniniu paštu info@kretingospspc.lt, tel./faks. (8 445) 77611 darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.

Norime atkreipti dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.

Arnas Juškys

VšĮ  Kretingos PSPC

vyriausiasis gydytojas